Michelin® Know How

michelin know how

PNEUMATIKY MICHELIN®, KTERÉ INSPIRUJÍ NOVÉ PLEMENO TECHNICKÝCH PODEŠVÍ

Michelin® know-how je bezkonkurenční. Jde především o navrhování a vývoj progresivních technologií pneumatik, které mění způsob, jakým se pohybujeme. A věci se neliší, pokud jde o technické podešve Michelin® pro outdoor sportovní obuv nebo pro pracovní obuv. Michelin® technické podešve jsou vyrobené pro odolnost, trakci a komfort.

michelin know how

Bezkonkurenční vášeň pro trakci, je vyvrcholením více než sto letých zkušeností a poznatků získaných ve vývoji – tyto poznatky byly nasměrovány do vytváření tohoto nového plemene podešví. Technologie, která vás získá díky inovaci v popředí všeho, co Michelin® dělá, si můžete být určitě jisti, že Vaše obuv vydrží víc. Jde o nové a jediné spojení mezi vámi a terénem. Příběh o pneumatikách na chodidlech právě začal.

7140-O2,S3 ROCKFORD 7130-O2 BUFFALO 7190-O2 PORTLAND

 

128 leté MICHELIN® know-how v pryžových směsích a pneumatikách bylo transformováno do podešví, s cílem poskytnout technické řešení obuvnickému světu. MICHELIN® se může pochlubit dvacetiletým know-how při navrhování a vývoji technických podešví, v kombinaci s kvalitou italského designu.

 

michelin know how 1

4375-O2 VIRGINIA 4385-O2 OKLAHOMA 4380-O2 PITTSBURG

Zpět na úvod

VM® High Technology

vytváří podešve v jedinečném provedení...více
v pryžových směsích a pneumatikách bylo...více
převratný patentovaný systém uzavírání obuvi...více
Obuv VM® je vybavena patentovanými systémy...více
Kolekce naší obuvi je vyráběna především...více
kvalitní materiálová vybavenost svršků a svrchních...více