BOA® Fit System

boa fit system

Patentovaný „BOA® Fit System“ objevuje nový způsob uzavírání obuvi. „BOA® Fit System“ je uzavírací systém pomocí ocelového lanka, nylonových vodičů a s mechanickým navijákem a byl navržen tak, aby vyřešil seznam nedostatků zjištěných u tradičních uzávěrů. Ve vývojovém procesu je tento systém vylepšením každého jiného systému uzávěru na trhu - od tkaničky s háčky až po přezku.

6420-S3 HARTFORD 7130-S3 BUFFALO 2290-S3BOA WISCONSIN
2085-S1PESD PALERMO 2255-S3ESD MINNEAPOLIS 6335-S1P LOUISIANA
2295-S3BOA CALIFORNIA 2165-S1BOA BILBAO 2115-S1PBOA MEMPHIS
4845-S1P CINCINNATI BOA® Fit System 4355-60,S1P PHILADELPHIA

BOA® uzávěr zaručuje maximální trvanlivost, spolehlivost a pevnost. Soubor BOA® produktů je začleněn v patentech Spojených států, které jsou uvedeny na stránkách BOA® Technology Inc.

Výhody & vlastnosti Boa® Fit System
Po celém světe je již více než 25 milionů produktů vybavených patentovaným BOA® Fit System. Systém je k dispozici ve třech různých konfiguracích pro integraci do širokého sortimentu výrobků. BOA® Fit System poskytuje výrazně zlepšenou úroveň pohodlí spolu s maximální odolností, nízkou hmotností, rychlou a pohodlnou obsluhu.

Spolehlivost BOA® Fit System
Převratný patentovaný systém uzavírání obuvi za pomocí ocelového lanka, nylonových vodičů a mechanického navijáku. BOA® uzávěr zaručuje maximální trvanlivost, spolehlivost a pevnost. Po uzavření, systém zaručuje trvalou stabilizaci s jemným laděním.

Jednoduchost BOA® Fit System
BOA® Fit System zajišťuje dokonale padnoucí, jednoduchý systém s pouhým otočením knoflíku, ovládaný pouze jednou rukou.

Rychost BOA® Fit System
Převratný BOA® Fit System šetří čas, uzavírání je pohodlné, rychlé, s jemným dotažením. BOA® Fit System šetří čas, otevření a zpětné uzavření systému je v řádech sekund.

Odolnost BOA® Fit System
BOA® Fit System odolává působení vody, bláta, špíny a ledu. Je vyroben z prvotřídní letecké nerezavějící oceli. Pevnost lanka, v přepočtu na jeden gram, překonává pevnost oceli výzbroje tanku.

Jak BOA® Fit System funguje?
I. UTAŽENÍ
1.) zatlačte na kolečko /knoflík/ 2.) otáčejte kolečkem po směru hodinových ručiček dokud nebude Vaše noha dostatečně zpevněná

II. UVOLNĚNÍ
3.) pro uvolnění ocelových lanek zatáhněte za kolečko směrem nahoru /jakmile bude kolečko uvolněno, můžete zatáhnout za jazyk nebo pohnout nohou a ocelová lanka se automaticky uvolní/

více videí naleznete zde: BOA® Fit System YouTube Channel

Zpět na hlavní stranu

VM® High Technology

vytváří podešve v jedinečném provedení...více
v pryžových směsích a pneumatikách bylo...více
převratný patentovaný systém uzavírání obuvi...více
Obuv VM® je vybavena patentovanými systémy...více
Kolekce naší obuvi je vyráběna především...více
kvalitní materiálová vybavenost svršků a svrchních...více