Boa® Closure System

boa rotator

Patentovaný „Boa® Closure System“ objevuje nový způsob uzavírání obuvi. „Boa® Closure System“ je uzavírací systém pomocí ocelového lanka, nylonových vodičů a s mechanickým navijákem a byl navržen tak, aby vyřešil seznam nedostatků zjištěných u tradičních uzávěrů. Ve vývojovém procesu je tento systém vylepšením každého jiného systému uzávěru na trhu - od tkaničky s háčky až po přezku.

6120-O2 omaha 6115-O1 toronto 4355-60 philadelphia

Boa® uzávěr zaručuje maximální trvanlivost, spolehlivost a pevnost. Soubor Boa® produktů je začleněn v patentech Spojených států, které jsou uvedeny na stránkách Boa® Technology Inc.

Výhody & vlastnosti Boa®
Po celém světe je již více než 25 milionů produktů vybavených patentovaným Boa® systémem. Systém je k dispozici ve třech různých konfiguracích pro integraci do širokého sortimentu výrobků. Boa® systém poskytuje výrazně zlepšenou úroveň pohodlí spolu s maximální odolností, nízkou hmotností, rychlou a pohodlnou obsluhu.

Spolehlivost Boa®
Převratný patentovaný systém uzavírání obuvi za pomocí ocelového lanka, nylonových vodičů a mechanického navijáku. Boa® uzávěr zaručuje maximální trvanlivost, spolehlivost a pevnost. Po uzavření, systém zaručuje trvalou stabilizaci s jemným laděním.

Jednoduchost Boa®
Boa® uzavírací systém zajišťuje dokonale padnoucí, jednoduchý systém s pouhým otočením knoflíku, ovládaný pouze jednou rukou.

Rychost Boa®
Převratný Boa® uzávěr šetří čas, uzavírání je pohodlné, rychlé, s jemným dotažením. Boa® šetří čas, otevření a zpětné uzavření systému je v řádech sekund.

Odolnost Boa®
Boa® uzávěr odolává působení vody, bláta, špíny a ledu. Je vyroben z prvotřídní letecké nerezavějící oceli. Pevnost Boa® lanka, v přepočtu na jeden gram, překonává pevnost oceli výzbroje tanku.

Jak Boa® funguje?
I. UTAŽENÍ
1.) zatlačte na Boa® kolečko /knoflík/ 2.) otáčejte Boa® kolečkem po směru hodinových ručiček dokud nebude Vaše noha dostatečně zpevněná

II. UVOLNĚNÍ
3.) pro uvolnění ocelových lanek zatáhněte za Boa® kolečko směrem nahoru /jakmile bude Boa® kolečko uvolněno, můžete zatáhnout za jazyk nebo pohnout nohou a ocelová lanka se automaticky uvolní/

Zpět na hlavní stranu

VM® High Technology

vytváří podešve v jedinečném provedení...více
v pryžových směsích a pneumatikách bylo...více
převratný patentovaný systém uzavírání obuvi...více
Obuv VM® je vybavena patentovanými systémy...více
Kolekce naší obuvi je vyráběna především...více
kvalitní materiálová vybavenost svršků a svrchních...více