VM® Marketing & Podpora

Nabízíme Vám spousty marketingových materiálů, jako podporu pro vaše e-shopy (image obrázky, bannery, slidery aj...). Současně navrhneme, zařídíme na Vaši prodejnu individuální polepy výloh, oken. Další možností je podpora v oblasti bannerů, billboardů, návrhy na vaše reklamní plochy aj. Vytvoříme Vám grafiku na míru k Vaší plné spokojenosti. Marketingovou podporu si můžete objednat přímo na portálu B2B, po přihlášení. 

VM® Prezentační stojany

na Vaši maloobchodní prodejnu umístíme zdarma náš reklamní stojan, spolu s ucelenou kolekcí naší obuvi. Neváhejte a domluvte se s naším obchodním zástupcem na vybraných vzorech, počtu stojanů, druhu reklamy, vyžádejte si katalogy, plakáty, samolepky... vše dle dohody...

stojany

VM® Prezentační stojany na příslušenství

Dalším prezentačním stojanem, který si můžete umístit na Vaši prodejnu, je stojan na příslušenství jako jsou pracovní rukavice, funkční pracovní ponožky, impregnace, čistící vosk a další...

stojan prisl

VM® Plastové stojany

Nabízíme Vám také prezentační plastové stojany s motivem MICHELIN® na půlpár obuvi. Výhodou je zrcadlo umsítěné ve spodní části, kde se odráží podešev daného modelu. 

plastove stojanky

VM® Roll-upy (85 x 200 cm) 

Můžete si vybrat také ze stále nabídky roll-upů. Ostatní grafické návrhy řešíme individuálně. Kontaktujte Vašeho obchodního zástupce pro individuální poptávku.

roll upy 

VM® Palette Cover (120 x 80 x 55 cm) 

palette cover

VM® Bannery & Billboardy

Vytvoříme Vám návrh na míru k Vaší plné spokojenosti. Podívejte se některé vybrané, realizované projekty.

banner 1 banner 3 banner 2 new
billboard 1 billboard 2 billboard 3
polep 1 polep 2 polep 3
billboard 4 billboard 5  
banner fasada
sticker 1 sticker 2 sticker 3
banner fasada
banner fasada
banner fasada
billboard 4 billboard 5
banner fasada
banner 1 banner 3 banner 2 new

Firma VM® Footwear s.r.o. usiluje především o maximální spokojenost Vás zákazníků a to především kvalitou celého sortimentu obuvi a rukavic, prodávaných pod vlastní značkou VM®. Přidaná hodnota, spočívající v použitých kvalitních materiálech, hraje klíčovou roli při dosažení spokojenosti konečného uživatele našich výrobků. 

Poradenský servis prostřednictvím našich obchodních zástupců je samozřejmou a každodenní službou pro Vás spokojené zákazníky. Abychom Vám pomohli ve Vaší nelehké situaci v rozhodování a ve výběru z širokého sortimentu výrobků na našem trhu, je důležitá znalost použitých materiálů a jejich předností před konkurenčními, zdánlivě podobnými produkty.

VM® High Technology

vytváří podešve v jedinečném provedení...více
v pryžových směsích a pneumatikách bylo...více
převratný patentovaný systém uzavírání obuvi...více
Obuv VM® je vybavena patentovanými systémy...více
Kolekce naší obuvi je vyráběna především...více
kvalitní materiálová vybavenost svršků a svrchních...více