VM® Marketing & Podpora

marketing

VM Prezentační stojany®

na Vaši maloobchodní prodejnu umístíme zdarma náš reklamní stojan, spolu s ucelenou kolekcí naší obuvi. Neváhejte a domluvte se s naším obchodním zástupcem na vybraných vzorech, počtu stojanů, druhu reklamy, vyžádejte si katalogy, plakáty, samolepky... vše dle dohody

stojan VM stojan VM stojan VM stojan VM

Navrhneme Vám individuální grafický návrh polepu Vaší prodejny, vyrobíme a dodáme prostřednictvím našich obchodních zástupců. Vytvoříme Vám grafiku na míru k Vaší plné spokojenosti. 

banner 1 banner 3
banner 2 banner 6
banner 4 banner 5

Firma VM® Footwear s.r.o. usiluje především o maximální spokojenost Vás zákazníků a to především kvalitou celého sortimentu obuvi a rukavic, prodávaných pod vlastní značkou VM®. Přidaná hodnota, spočívající v použitých kvalitních materiálech, hraje klíčovou roli při dosažení spokojenosti konečného uživatele našich výrobků. 

Poradenský servis prostřednictvím našich obchodních zástupců je samozřejmou a každodenní službou pro Vás spokojené zákazníky. Abychom Vám pomohli ve Vaší nelehké situaci v rozhodování a ve výběru z širokého sortimentu výrobků na našem trhu, je důležitá znalost použitých materiálů a jejich předností před konkurenčními, zdánlivě podobnými produkty.

Návrh billboardů Boa®

boa billboardy

Návrh billboardů Michelin®

michelin billboardy

VM® High Technology

vytváří podešve v jedinečném provedení...více
v pryžových směsích a pneumatikách bylo...více
převratný patentovaný systém uzavírání obuvi...více
Obuv VM® je vybavena patentovanými systémy...více
Kolekce naší obuvi je vyráběna především...více
kvalitní materiálová vybavenost svršků a svrchních...více