aplusa

S hrdostí a nadšením oznamujeme, že ve dnech od 24.10. do 27.10.2023 se chystáme na naši třetí účast za sebou na předním světovém veletrhu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci A+A 2023 v Düsseldorfu v Německu. A+A je více než jen veletrh; je to mezinárodní platforma pro profesionály z oblasti bezpečnosti a zdraví při práci, kde jsou představovány nejnovější vývojové trendy a inovace.

Naše předchozí účasti na tomto veletrhu nám přinesly nejen významné obchodní příležitosti, ale také nám umožnily být na čele nových trendů a technologií v oboru. V průběhu let jsme si vybudovali silné vztahy s partnery, dodavateli a zákazníky, což nám umožnilo zlepšovat a rozšiřovat naše služby.

V roce 2023 chceme jít ještě dál. Plánujeme představit naše nejnovější produkty a služby, které jsou výsledkem naší neustálé snahy o inovace a vylepšení. Našim cílem je nejen splnit, ale předčít očekávání našich zákazníků.

aplusa

Těšíme se na možnost setkat se s odborníky z oboru, vyměnit si s nimi názory a zkušenosti a diskutovat o budoucích trendech a výzvách. Věříme, že naše třetí účast na veletrhu A+A 2023 v Düsseldorfu bude stejně úspěšná jako naše předchozí účasti.

Naše účast na veletrhu A+A je pro nás nejen příležitostí k prezentaci naší práce a našich výrobků, ale také k navázání nových partnerství a posílení stávajících vztahů. Chápeme, že bezpečnost a ochrana zdraví při práci je klíčová pro úspěch jakékoliv organizace, a proto je naše účast na tomto veletrhu významným krokem k dosažení našeho cíle - přispět k bezpečnějšímu a zdravějšímu pracovnímu prostředí.

VM® High Technology

vytváří podešve v jedinečném provedení...více
v pryžových směsích a pneumatikách bylo...více
převratný patentovaný systém uzavírání obuvi...více
Obuv VM® je vybavena patentovanými systémy...více
Kolekce naší obuvi je vyráběna především...více
kvalitní materiálová vybavenost svršků a svrchních...více