Společnost VM Footwear s.r.o. prohlubuje spolupráci s NF Kapka naděje a nově nabízí „O KAPKU LEPŠÍ BOTY" Po třech letech podpory se společnost VM Footwear rozhodla prohloubit dosavadní spolupráci a společně s Nadačním fondem Kapka naděje představuje novou kampaň „O KAPKU LEPŠÍ BOTY". Nákupem každého páru označeného symbolem „O KAPKU LEPŠÍ BOTY" zákazníci přispívají Kapce naděje částkou 10 Kč. Obuv z prémiové kolekce pracovní, bezpečnostní a outdoroové obuvi High-Technology VM Footwear vybavené unikátními podešvemi Michelin® tak nabízí svým zákazníkům vedle vysoké kvality a certifikace pro nejnáročnější pracovní podmínky také přidanou hodnotu aktivní podpory Nadačního fondu Kapka naděje. Projekt „O KAPKU LEPŠÍ BOTY" je zamýšlen jako dlouhodobý a počítá s úzkým propojením obou subjektů v rovině marketingu, ale i komunikace v médiích a na sociálních sítích. „Jsem nesmírně ráda, že je společnost VM Footwear naším partnerem, je opravdu málo firem s tak obrovskou chutí pomáhat. Kampaň „O KAPKU LEPŠÍ BOTY" jsou toho důkazem a věřím v její úspěch“, dodává Vendula Pizingerová, prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje. Společnost VM Footwear patří mezi důležité a dlouhodobé partnery NF Kapka naděje, který za dobu spolupráce podpořil aktivity nadačního fondu částku téměř 900 tis. Kč

slider kapka nadeje

„Je nám velkou ctí spolupracovat s fondem Kapkou naděje na společném projektu "O KAPKU LEPŠÍ BOTY", který jsme spustili jako stěžejní projekt naší podpory spojené s prodejem nově vytvořené exklusivní kolekce pracovní, bezpečnostní a outdoor obuvi „High-Technology Footwear“. Osobně jsem opravdu velmi rád, že se nám podařilo vytvořit takový projekt, který je ojedinělý svým obsahem a náplní, a je zároveň skvělým základem naší rostoucí podpory do budoucna!

Vítězslav Macháček, MBA

2018
01 kapka nadeje 02 kapka nadeje

2017
01 kapka nadeje 02 kapka nadeje
03 kapka nadeje 04 kapka nadeje
05 kapka nadeje 06 kapka nadeje

Nová kolekce obuvi „High-Technology Footwear“ vybavená unikátními podešvemi, které jsou inspirované jedinečným technickým designem světově známých pneumatik značky Michelin®, nabízí ještě další přidanou hodnotu. Nákupem každého páru přispějete částkou 10 Kč na podporu Nadačního fondu Kapka naděje, který již 18 let pomáhá dětským onkologickým pacientům v nemocnicích po celé České republice. Vybrané prostředky slouží na nákup specializovaného lékařského vybavení, psychosociální péči pro děti a jejich příbuzné, ale také na vědu a výzkum.

8115 360 8125 360 8135 360

7140-O2,S3 ROCKFORD 7130-O2 BUFFALO 7190-O2 PORTLAND

4375-O2 VIRGINIA 4385-O2 OKLAHOMA 4380-O2 PITTSBURG

VM® High Technology

vytváří podešve v jedinečném provedení...více
v pryžových směsích a pneumatikách bylo...více
převratný patentovaný systém uzavírání obuvi...více
Obuv VM® je vybavena patentovanými systémy...více
Kolekce naší obuvi je vyráběna především...více
kvalitní materiálová vybavenost svršků a svrchních...více